KONST / Litografier / Färglitografi 14378316
nr 1437 8316
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Signerad, numrerad 14/150, daterad 61, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 23x53cm, yttermått inklusive ram: 36x73cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:37:15
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann